Instagram Hesabımız
Youtube Kanalımız
Whatsapp'tan Ulaşın

Winkel Online Alışveriş'e Hoşgeldiniz...

Kategoriler

 • Kategoriler
 • YAPIŞTIRICILAR
 • Metal Dolgulu Epoxy
 • Çift Kompenantlı Yapıştırıcılar
 • Anaerobik Ürünler
 • Siyanoakrilat ve Hızlı Yapıştırıcılar
 • Poliüretan ve İnşaat Grubu Yapıştırıcılar
 • AEROSOLE GRUBU
 • Metal Kaplama
 • Yağlama ve Pas Sökücüler
 • TEMİZLEME-BAKIM- TESPİT YAN ÜRÜN GRUBU
 • GRES VE MONTAJ PASTE GRUBU
 • OTOMOTIV GRUBU
 • Sepete Henüz Ürün eklemediniz!

Garanti ve İade Koşulları

Satın aldığım ürünün garanti kapsamı nedir?

www.www.winkel.com.tr/online 'dan satın aldığınız her ürün WİNKEL A.Ş. kalite garantisi altındadır. WİNKEL ENDÜSTRİ ÜRÜN SAN. TİC A.Ş. size hatasız hizmet sunabilmek için azami çabayı gösterir. Ürünün içerisinde yer alan kullanma talimatlarına aykırı kullanılmasından kaynaklanan problemler garanti kapsamı dışındadır.


Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Tüketici Kanunları çerçevesinde satın almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içinde teslim aldığınız şekliyle iade edebilirsiniz. Ürünü tarafımıza iade etmeden önce iade talebinizi tarafımıza yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Web Satış Destek departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen ürünü, ürünün orijinal faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçeyle tarafımıza gönderiniz. İade edilen ürünlerde kargo ücreti tarafımıza aittir. 30 (otuz) günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.


Satın aldığım ürünü iade edemeyeceğim durumlar nelerdir?

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, tekrar satılamaz şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Dolayısıyla sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


İade durumunda ürün bedeli tarafıma ne zaman iade edilecek?

Müşterilerimiz ürünü, kendilerine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün www.winkel.com.tr/online'a ulaştığı andan itibaren 10 (on) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. www.winkel.com.tr/online, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma, eksik aksesuar iletimi vs. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade alamamakta ve bedelini de iade edememektedir. İade edilen ürünlerde kargo ücreti WİNKEL A.Ş. ‘ye yani tarafımıza aittir. Ödeme ile ilgili masraf ve giderler (havale masrafı vb.) müşteriye aittir.Verdiğim siparişi iptal edebilir miyim?


Müşterilerimiz ürünü/ürünlerini sipariş verdikten sonra, diledikleri zaman siparişi iptal ettirme hakkına sahiptirler. Bunun için web@winkel.com.tr mail adresine iptal konulu bir mail atarak veya 0538 394 12 00 whatsapp sipariş takip hattına mesaj atarak, siparişlerini iptal etme isteklerini belirtmeleri yeterli olacaktır.

© 2018 Limonist Medya. Tüm Hakları Saklıdır.