Çevre Politikamız

Çevre Politikamız

WINKEL A.Ş. olarak kalite ve çevre politikası konularına her zaman en üst değeri verdik.

Bu yolda kendi içimizde ekoloji yönetim sistemi üzerine standartlar kurduk ve birkaç senedir bunları başarıyla uygulamaktayız.

Çevreye olan sorumluluklarımızı yasalara uygun olarak yerine getirmekteyiz. Sorumluluklarımızın en başında üretime alınan hammaddelerin kullanım ve riskleri hakkında değerlendirmeler ve doğru yönetim şekli yer almaktadır.

Bu şekilde müşterilerimize en üst düzey kalite standartlarını sunarken insan ve çevre güvenliğini de en üst seviyeye taşıyoruz. Bu amaç doğrultusunda yönetim, kalite ve güvenlik kadromuz ile birlikte tüm çalışanlarımız WINKEL Kalite Yasalarına uymayı taahhüt etmektedir.

Güvenlik, çevre ve kalite bizim üç önemli temel taşımızı oluşturmaktadır. Kendi içimizde oluşturduğumuz taleplere, yasa ve hedeflere bilinçli yaklaşmayı prensip haline getirdik. Firmamızda her türlü olasılığa karşı insan ve çevre güvenliğini sağlayan güvenlik sistemi mevcuttur.

WINKEL'in tüm partnerleri bu hedefler doğrultusunda Responsible Care, EU-Öko-Audits ve diğer ISO normlarına uygun çalışmaktadırlar.

Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakla birlikte çevre, kalite ve iş güvenliğini devamlı iyileştirmektir.


WINKEL A.Ş.